Firma to przede wszystkim pracownicy. Bez dobrze dobranego i zgranego zespołu nawet najlepsze pomysły nie mają szans na realizację. Aby wzmocnić więzi między pracownikami, warto co najmniej raz do roku zorganizować firmowy wyjazd integracyjny. Nawet dwa dni wspólnego wyjazdu mogą znacząco poprawić dynamikę grupy i sprawić, że każdy poczuje się niezbędnym elementem dobrze funkcjonującego i skutecznego zespołu.

Hotel na najwyższym poziomie

Trzygwiazdkowy Hotel Montis to niezwykłe miejsce na lubelskiej mapie, świadczące usługi najwyższej jakości. Oferuje wynajem sal na imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania biznesowe oraz ciekawe oferty grupowe. Dodatkowo Hotel zajmuje się organizacją eventów, które urozmaicą każdy wyjazd integracyjny. Należą do nich m.in.:

  • team-building,
  • integracja i wzmacnianie motywacji,
  • w zależności od sezonu: ogniska, grille lub kuligi zimowe.

Hotel dysponuje nowoczesnymi salami dostosowanymi do spotkań biznesowych i konferencyjnych, co umożliwia połączenie integracji pracowników z przedstawieniem wyników, planów i strategii firmy na najbliższą przyszłość.

Prestiżowa restauracja

Istotną kwestią każdego wyjazdu jest wyżywienie. Restauracja Hotelu Montis oferuje eleganckie i niezwykle dopracowane menu. Jest zdobywcą prestiżowych nagród Smaki Regionu i Kulinarna Perła. W karcie znajduje się zarówno kuchnia fusion, jak i tradycyjne dania oparte na ekologicznych produktach.

Hotel&SPA

W gabinetach strefy Wellness&SPA można przeżyć naprawdę niezwykłe chwile. Profesjonalne terapeutki zapewniają relaks na najwyższym poziomie, troszcząc się zarówno o ciało, jak i o zmysły. Oprócz masaży i zabiegów Hotel Montis oferuje również łaźnię parową, suchą saunę i jacuzzi. Przy wyjazdach grupowych istnieje możliwość rezerwacji SPA na wyłączność dla grupy mniejszej niż 8 osób.

Hotel Montis na bieżąco śledzi oczekiwania klientów i wychodzi im naprzeciw z coraz nowszymi ofertami. Cocktail Party w SPA to połączenie regeneracji ciała i duszy, a przede wszystkim idealny sposób na spędzenie wieczoru w firmowym gronie. Chwile relaksu są wzbogacone o serwowanie fantazyjnych drinków i pysznego szampana.

Dbałość o detale

Pokoje Hotelu Montis spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Zostały urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone są w szereg sprzętów, które ułatwią pobyt. Miejsca noclegowe dostępne są w formie tradycyjnych pokoi jedno-, dwu- lub trzyosobowych w wersji standardowej i deluxe. W ofercie są też dwa apartamenty studio, w których skład wchodzą pod dwa pokoje czteroosobowe.

Oferta Hotelu Montis to klasa i elegancja dostępna zarówno dla klientów indywidulanych, jak i biznesowych wyjazdów grupowych. Cicha i spokojna okolica będzie gwarancją udanego wypoczynku. Piękne wnętrza, kompleksowe usługi SPA i profesjonalne zaplecze biznesowe sprawią, że ciężko będzie się z nim pożegnać.