Kosmetyczka męska

Jakiś czas temu panowała opinia, że prawdziwy mężczyzna nie żywa kosmetyków, oprócz mydła no i może jeszcze żelu do golenia. Na całe szczęście tendencja ta dawno odeszła w niepamięć i mężczyźni (a przynajmniej ich większa część) odkryła że ich skóra, podobnie jak u kobiet wymaga specjalnego traktowania. Rynek kosmetyków męskich rozwijał się coraz bardziej a kosmetyczka męska zaczęła się powoli coraz bardziej zapełniać.

Męska kosmetyczka – podstawowe produkty, jakie powinny się w nich znaleźć.

Męska kosmetyczka, jeśli chodzi o zawartość produktów bazowych nie różni się zbytnio od damskiej – nie zawiera jedynie produktów z kolorówki. A więc zacznijmy od już wymienionego podstawowego mydła. Na całe szczęście większość mężczyzn odkryła, że skóra twarzy znacząco równi się od skóry reszty ciała dlatego mydło zamieniła na żele do ciała odpowiednio dobierane do rodzaju skóry lub po prostu preferencji zapachowych, żele do twarzy oraz szampony. Podobnie już nie znajdziemy w męskiej kosmetyczce kremu, którym można posmarować całe ciało – tylko balsam, krem do twarzy a nawet skóry zapuszczonej brody, która wymaga specjalnego traktowania i nawilżenia. Nie zapomnijmy o kremie do rąk a nawet stóp. Dużo mężczyzn w swoich kosmetyczkach posiada również pasty do włosów, krem pod oczy czy bibułki matujące.

Kosmetyczki męskie

Kosmetyczki męskie preferencje.

Wśród modeli męskich kosmetyczek prym wiodą kosmetyczki w formie organizerów, w których bardzo łatwo zachować porządek. Składa się ona z kilku, najczęściej transparentnych kiesznek, wszytych w kosmetyczkę. Kosmetyczka w formie złożonej niewiele różni się od zwykłych kosmetyczek. Cały jej sekret tkwi w sposobie rozkładania – kosmetyczka po rozłożeni może zostać powieszona na haczyku. Użytkownik ma wtedy zapewniony stały i bezproblemowy dostęp do swoich kosmetyków bez zbędnego grzebania. Kieszenie zapewniają możliwość rozlokowania i posegregowania poszczególnych kosmetyków. Taka męska kosmetyczka – organizer szczególnie jest przydatna w podróży, lub na wyjazdach, ponieważ nie wymaga rozładowania kosmetyków.

Artykuł przygotowany we współpracy z https://shop-noble.com/