Wiele osób przechowuje pokaźne ilości cyfrowych fotografii z zamiarem ich późniejszego wywołania, które ostatecznie nie następuje. Może właśnie przyszedł czas na to, by zmaterializować ważne chwile? Nieważne, czy w naszej kolekcji znajdą się zdjęcia ze ślubu lub chrzcin, czy też z codziennego życia – warto nadać fizyczną formę wspomnieniom, które chcemy zachować dla potomnych. Pomoże w tym Drewniany Sklep https://drewnianysklep.pl/ , w którym oprócz setek odbitek wysokiej jakości można otrzymać przepiękne pudełka i opakowania na zdjęcia.

Interaktywne wywoływanie zdjęć

Zamawianie odbitek odbywa się poprzez specjalny konfigurator, w którym można wgrać do 800 zdjęć jednocześnie i własnoręcznie ustawić kadry. Dostępne są także wygodne ustawienia jasności, kontrastu i nasycenia, dzięki czemu fotografie będą prezentować się dokładnie tak, jak chcemy – nie trzeba korzystać z profesjonalnej obróbki dla codziennych lub już dopracowanych zdjęć. Różne opcje papieru pozwolą zadecydować o wykończeniu odbitek – matowym lub pół-matowym, a także o ich szczególnych właściwościach. Wygodne formaty zdjęć do wyboru dostosowane są do asortymentu sklepu, który obejmuje między innymi drewniane pudełka, owijki z tkaniny i kartonowe opakowania na zdjęcia.

Dodatki warte zatrzymania

Tworzone z najlepszego do tego celu drewna i innych naturalnych materiałów, akcesoria do przechowywania odbitek są wspaniałą dekoracją i wytrzymałym zabezpieczeniem. W ofercie Drewnianego Sklepu można znaleźć modele pudełek w różnych stylach – przypominające na przykład książkę lub skrzynkę, a możliwość wyboru koloru drewna zwiększa personalny charakter produktu. Naturalne, ekologiczne bejce do malowania i zapach drewna kojarzą się z sielską wsią. Kartonowe opakowania, które stanowią tańszą opcję i zajmują mniej przestrzeni, także są uroczym sposobem na przechowanie zdjęć – zdobienia w kształcie serca podkreślą ciepły charakter rodzinnych pamiątek. Ciekawym wyborem są też materiałowe owijki, pasujące do drewnianych pudełek.

Drewniany pendrive na resztę fotografii

Jeśli nie wszystkie zdjęcia nadają się do wywołania lub nie mamy wystarczająco miejsca do ich składowania, z powodzeniem można przechować niewydrukowane zdjęcia na wyjątkowym nośniku danych. Zamiast niczym niewyróżniających się pendrive’ów prosto ze sklepu elektronicznego, Drewniany Sklep proponuje nośniki SanDisk z drewnianą obudową. Taki pendrive może wyglądać jak naturalna gałązka lub być elegancko ukształtowany, a dodatkowo sklep oferuje niewielkie pudełka i woreczki do jego zabezpieczenia. Drewniane produkty można spersonalizować, projektując własny wzór grawera – warto zapoznać się ze wszystkimi możliwościami i otrzymać pamiątkę bliską sercu.